LPG® Cosmetics

Odkryj unikalną i specjalistyczną linię kosmetyków opracowanych w oparciu o technologię endermologie® do twarzy i ciała. Specjalistyczna linia do pielęgnacji stanowi uzupełnienie dla zabiegów endermologie®. Kosmetyki posiadają innowacyjne formuły o wysokim stężeniu składników dla uzyskania optymalnych wyników. Gama produktów posiada kompleksy wyszczuplające i przeciwstarzeniowe.

Zapytaj o kosmetyki w naszym gabinecie !

Neauvia

Neauvia tworzy przełomowe podejście i holistyczne rozwiązania poparte badaniami naukowymi i danymi klinicznymi, aby przejąć kontrolę nad oznakami upływu czasu na skórze. Portfolio marki obejmuje najwyższej jakości wypełniacze i zaawansowane kosmeceutyki oraz suplementy.

Najnowsza linia kosmeceutyków Neauvia Advanced Care System to profesjonalna i ekskluzywna pielęgnacja stworzona by działać w synergii z zabiegami medycyny estetycznej. Zaawansowane rozwiązania dla uzyskania zdrowej i pełnej młodzieńczego blasku skóry, poprzez pobudzenie naturalnego piękna w skuteczny i bezpieczny sposób.

Linia medycznych suplementów Neauvia Enhancement System to najnowszej generacji składniki, które marka oferuje klientom z myślą o skórze, włosach i ciele, dostarczając tym samym dodatkowych rozwiązań.

Vagheggi

Fitokosmetyki Vagheggi to połączenie tradycji kosmetyków naturalnych z najnowocześniejszymi technologiami, aby stworzyć receptury zdolne do osiągania najlepszych rezultatów. W Vagheggi wszystko zaczyna się od starannie dobranych surowców, selekcji ich w zależności od miejsca pochodzenia, stężenia składników aktywnych, sezonowości i metody zbioru. Marka Vagheggi została założona w 1975 r. i od razu stała się rozpoznawalną marką włoskich kosmetyków profesjonalnych, opartych na produktach pochodzenia naturalnego.